Dziękujemy!
Dziękujemy druhowi Jakubowi Mannowi oraz druhnom i druhom z 3. Szczepu „Feniks” im Hm. Natalii Jasińskiej (3 Szczep „Feniks” im. Hm. Natalii Jasińskiej ) – za współpracę i pomoc w organizacji tegorocznej Nocy Bibliotek w OBP.
Podziękowania zechcą przyjąć fundatorzy książek, gier i książkowych gadżetów – nagród w naszych konkursach:
Słodki Live – Compas Multimedia
Wydawnictwo Olesiejuk – Dressler Dublin

Noc Bibliotek w Oleśnie odbędzie się w piątek 8 października 2021 r. pod hasłem „Czytanie wzmacnia”.

Co planujemy? Podobnie jak rok temu będzie gra terenowa z zagadkami, w której będzie można wygrać kilkadziesiąt pakietów z książkami i książkowymi gadżetami, które otrzymaliśmy od wydawców! Wieczorem w OBP również film!

– Od godz. 17:00 – szukaj swojego numeru, zdobądź książkową paczkę-niespodziankę!
Na terenie Olesna ukryjemy 30 numerów upoważniających do odebrania w bibliotece paczki niespodzianki.
Od godz. 16:00 zaszyfrowane podpowiedzi będzie można odebrać w OBP lub pobrać na stronie www.bibliotekaolesno.pl.
– Godz. 18:30 – w Wypożyczalni Głównej OBP wyświetlimy film >>Operacja „Człowiek w czerni”<<
– Biblioteka czynna do godz. 20:00!

Wydarzenie na Facebooku >>>>

Pochwal się udziałem w Nocy Bibliotek w OBP i zdobądź dodatkowy pakiet książek!

Wśród wszystkich osób, które w dniach 8-10 października 2021 r. w mediach społecznościowych pochwalą się swoim udziałem w tegorocznej Nocy Bibliotek w OBP, rozlosujemy dodatkowy pakiet książek i 4 gry wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Co trzeba zrobić?

1. Na Facebooku, Instagramie lub Twitterze pochwalić się wygranymi w trakcie Nocy Bibliotek książkami albo samym udziałem w Nocy; mile widziane zdjęcia.
  2. W publicznym poście należy oznaczyć Oleską Bibliotekę Publiczną (@oleskabp na Facebooku i Twitterze, @bibliotekaolesno.pl na Instagramie).

Losowanie odbędzie się 11 października, ogłoszenie zwycięskich wpisów tego samego dnia w mediach społecznościowych i na stronie bibliotekaolesno.pl.

Nagrody zdobycia w trakcie Nocy Bibliotek!

Człowiek w czerni - plakat

Film familijny do obejrzenia w trakcie Nocy Bibliotek!

„Operacja: Człowiek w czerni” to ekranizacji książki z cyklu „Biuro Detektywistyczne nr 2” autorstwa Jørna Liera Horsta (w naszym katalogu tutaj >>> )

Noc Bibliotek 2021 w OBP - plakat