Zapraszamy na spotkanie z pisarką, autorką m.in. popularnych cykli powieściowych – „Stacja Jagodno”, „Rok na Kwiatowej” i „Kawiarenka za rogiem”.

Karolina Wilczyńska o sobie*:

Jestem zodiakalną Panną i numerologiczną jedenastką.
Kobietą ze wszystkimi zaletami i wadami swojej płci: wrażliwą, emocjonalną i romantyczną, ale bywam też kapryśna, złośliwa i bezwzględna. Wierzę w przeznaczenie i miłość, a że jestem uparta – mimo różnych doświadczeń nadal ufam w ludzką szczerość i własną intuicję. Piszę o tym, co moim zdaniem ma największe znaczenie w życiu – o uczuciach – nie bojąc się nawet tych najskrytszych i najtrudniejszych. Bo najważniejszy jest dla mnie człowiek i jego emocje. Prawie najważniejszy. Zaraz po miłości.

Jestem trenerką, terapeutką i wykładowcą uniwersyteckim. Posiadam dar nieograniczonego rozciągania czasu i dzięki temu w wolnych chwilach haftuję, ozdabiam przedmioty techniką decoupage’u i tworzę biżuterię, rozmyślając przy tym o rzeczach ważnych i błahych.
Z tych rozmyślań powstają historie, które potem opisuję.

Uwielbiam słoneczniki i bursztyny, nie znoszę chamstwa, bezmyślności i braku tolerancji. Przez świat podążam z nieustającą wiarą w dobro i sprawiedliwość, znosząc z godnością spotkania z mniej sympatyczną częścią ludzkości. Staram się zachować jak najwięcej z dziecięcej części swojej natury, dzięki czemu mam nadzieję nie stać się obojętną na los innych. Idę przez życie w szpilkach, glanach lub boso – zależnie od tego, kogo i co spodziewam się spotkać. Widok bezmyślnych ludzkich oczu, chamstwa i głupoty powoduje u mnie długie okresy melancholii.

Z niegasnącym zainteresowaniem słucham ludzkich historii.

*http://www.karolinawilczynska.eu/o-mnie/

W trakcie spotkania będzie możliwość nabycia książek pisarki.