Wszystkie książki rozdane

Mamy do rozdania 10 książek Michała Draba „Pomiędzy – 10 mrocznych opowiadań”. Egzemplarze podarował Autor. Książki ukryte są pośród innych w Wypożyczalni Głównej OBP.

25 stycznia, 2021 – wszystkie książki rozdane!
22 stycznia, 2021, godz. 9:00 – pozostały 2 książki.
21 stycznia, 2021, godz. 9:00 – pozostały 4 książki.
20 stycznia, 2021, godz. 9:00 – pozostało 6 książek.

Jest pewna drobna trudność: aby otrzymać książki, należy udać się do biblioteki i odnaleźć jeden z egzemplarzy, kierując się poniższymi wskazówkami. Jedna wskazówka = jedna książka. Oprócz utrudnienia jest też ułatwienie: z każdego tomu wystaje specjalnie na tę okazję przygotowana zakładka.

Znalezienie książki prosimy zgłosić bibliotekarzowi. Autor i OBP będą wdzięczni za pochwalenie się znaleziskiem na Facebooku bądź Instagramie.

Wskazówki - zagadki

Wskazówki

1. Książka jest dobra na lato i mrozy. Pierwszy egzemplarz znajdziesz tam, gdzie literatura grozy.
  2. Zaczarowana historia na stronach przemyka. Szukaj tam, gdzie króluje fantastyka.
  3. Zbrodnia i śledztwo to nie banały. Przeszukaj dobrze kryminały.
  4. Historia ludzkości od niepamiętnych czasów się toczy. Między fakty historyczne jedna z książek wskoczy.
  5. Czasem delikatnie, czasem z nutką ostrości. Bywa przeróżnie, więc sprawdzaj nowości.
  6. Takiej literatury nie czytamy na pół gwizdka. Książka jest tam, gdzie polska noblistka.
  7. Gotowanie trudna sztuka i tam jednej książki szukaj.
  8. Szukaj książki, wytęż wzrok, tam gdzie śląskich lektur tłok.
  9. Tam, gdzie Bach i gdzie Beethoven, tam wśród nich pochyl głowę.
  10. Nie w liryce, lecz w dramacie, grozy książki poszukacie.
Michał Drab - Pomiędzy. Nie tak łatwo wypożyczyć tę książkę

Nie tak łatwo wypożyczyć tę książkę…

Michał Drab - Pomiędzy