Od 4 maja w godzinach 9:00 – 16:00 uruchamiamy możliwość zwrotów książek do wrzutni (przy wejściu do OBP).

Wg informacji Biblioteki Narodowej procedura odnosząca się do otwarcia bibliotek przez dyrektora, w porozumieniu z organizatorem, po konsultacji z Sanepidem, zostanie wskazana po opublikowaniu rozporządzenia Rady Ministrów. O uruchomieniu wypożyczalni poinformujemy, kiedy tylko to będzie możliwe.

2 maja uruchamiamy wszystkie funkcje katalogu internetowego.

Można: zamawiać i rezerwować książki z katalogu internetowego; odbiór po wznowieniu wypożyczeń, po otrzymaniu informacji pocztą elektroniczną.

Uwaga!

– Książki oddane do wrzutni zostaną odpisane z kont użytkowników po upływie 10-dniowego okresu kwarantanny; w przypadku zablokowania się konta użytkownika zwiększamy limity wypożyczeń po zgłoszeniu e-mailem lub telefonicznym.

– Prośby o zarezerwowanie tytułów można również zgłaszać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00